In: Genel1

Hasar Danışmanlık Muğla

Hasar Danışmanlık Muğla Elithya Hasar, hasar yönetimi, hasar danışmanlık, trafik kazaları, kaza mağduru, trafik, kazalarda Tazminat, trafik, hasar, kaza, ölüm, yangın, uçak, uçak kazası İMG Hasar Danışmanlık, zirve hasar yönetimi, doğru hasar muğla, tokat hasar danışmanlık, ankara hasar danışmanlık, samsun hasar danışmanlık, kayseri hasar danışmanlık, malatya hasar danışmanlık, hasar şirketi, doğru hasar com tr

Hasar Danışmanlık Şirketi Elithya Group, Türkiye’nin herhangi bir noktasında siz veya yakınlarınızda oluşabilecek bedeni hasarlı trafik kazalarında trafik sigortası ve güvence kurumundan tazminat alabilmek için hakkınız olduğunu, ve de tüm bu takip işleri sona erene kadar ücret talebinde bulunmadan danışmanlık yaptığımızı biliyor muydunuz ?

Hasar Danışmanlık Muğla
Trafik Kazası Hasar Danışmanlık Muğla

Kazaya bağlı özürlülük ölçütünün ne kadar olduğunu,

Ne kadar tazminat alabileceğinizi (aktüer hesabınızı),

★%25’den fazla anlaşmaların yasal olmadığını,

★Eğer tazminat aldıysanız, noksan olup olmadığını
biliyor musunuz?

Türkiye içinde nerede iseniz hasar danışmanlık ve trafik kazası danışmanlık, bedeni hasar danışmanlık sorunlarınızı giderebilmek için 7/24 ekibimize ulaşabilirsiniz. Hasar Danışmanlık Muğla olarak daima yanınızda olacağız.

Ölümlü Trafik Kazası Tazminatı

Vefat edenin desteğinden yoksun kalan ailelerin destekten yoksun kalma tazminatı adı altında talep edecekleri tazminat türüdür.

Trafik Kazası Sakatlık Tazminatı Süreci

Yaralanmalı trafik kazalarında kazaya uğrayan kişi zararlarını kazada kusurlu bulunan kişi sigortasından yada kurumlardan talep edebilir.

İş Kazası Tazminatı Süreci

Sigortalı çalışanın iş yerinde yaşadığı ve bu durum sonrasında iş gücü kaybı yaşamış olduğu, yaralanma benzer durumların yaşanmasına sebep olan vakadır.

Maluliyet Artış Tazminatı Süreci

Maluliyet oranında bir artış olması durumunda maluliyet artışına dayanarak  tekrardan maddi-manevi tazminat talebinde bulunmak mümkündür.

Elithya Yönetim Trafik Kazası Danışmanlık, 2010 yılından beri Trafik Kazaları, Uçak Kazaları, Tren Kazaları, İş Kazaları sonucunda meydana gelen maddi ve tinsel mağduriyetin en aza indirmek için etkinlik gösteren bir danışmanlık şirketidir. Bedeni Hasar Yönetimi ve Danışmanlık alanında etkinlik göstermektedir. Ülkemiz içinde eksikliği büyük seviyede hissedilen sigorta kapsamındaki kazalarda kaza mağdurlarını bilinçlendirme ve hak talep etme noktasında danışmanlık görevini üstlenmiştir. Kaza sonrasında ölüm, sürekli sakatlık ve yaralanmalarda maddi tazminat haklarınızı inceleyip poliçedeki teminatlar doğrultusunda almanız ihtiyaç duyulan tazminatı sorunsuz olarak çözen, sonuçlandırana kadar hiçbir ücret talep etmeyen bir danışmanlık şirketidir.

Muğla Hasar Danışmanlık, meydana gelen bir kaza sonucunda doğabilecek her türlü tazminat haklarını en kısa sürede hak sahiplerine ulaştırmaktadır ve mağduriyetini minimuma indirmektedir. Hasar tasfiyesi işlemlerini Tüm Sigorta Şirketleri, Türkiye Motorlu Taşıtlar Bürosu, Karayolları Güvence Sigortası nezdinde yürütmektedir.

Odunpazarı Hasar Danışmanlık
Odunpazarı Trafik Hasar Danışmanlık
Hasar Danışmanlık Muğla

Elithya Yönetim ve Danışmanlık, sigorta konusunu oluşturan her türlü hasar halinde Sigorta Şirketleri’ne ve hasar dosyasının öteki taraflarına danışmanlık ve operasyon sürecinde inovatif hizmetler sunan, taraflar için hasar süreçlerinin her anında sürecin hızlandırılmasında dış kaynaklı destek hizmeti sunan ve tamamen mevzusunda uzman ustalaşmış personel ekibini bünyesinde barındıran bir şirkettir.

Bizimle kontakt kurabilmek için burayı tıklayınız. Instagram’da bizi kovuşturmak için burayı tıklayınız.

One thought on “Hasar Danışmanlık Muğla – 0850 495 51 44”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button