In: Genel0

Hasar Danışmanlık Milas

Hasar Danışmanlık Milas, Elithya Hasar, hasar yönetimi, hasar danışmanlık, trafik kazaları, kaza mağduru, trafik, kazalarda Tazminat, trafik, hasar, kaza, ölüm, yangın, uçak, uçak kazası, doğru hasar milas, istanbul hasar danışmanlık, hasar danışmanlık konya, emg hasar danışmanlık, ankara hasar danışmanlık, img hasar danışmanlık izmir, img hasar danışmanlık gebze, img hasar danışmanlık adana

Hasar Danışmanlık Şirketi Elithya Group, Türkiye’nin herhangi bir yerinde siz yada yakınlarınızda oluşan bedeni hasar içeren trafik kazalarında trafik sigortaları ve güvence kurumlarından tazminat alabileceğinizi, hem de tüm aşamalar bitirilene kadar herhangi bir ücret istemeden danışmanlık yaptığımızı biliyor muydunuz ?

Milas Hasar Danışmanlaık
Trafik Kazası Danışmanlık Elithya Group

Kazaya bağlı özürlülük ölçütünün ne kadar bulunduğunu,

Ne kadar tazminat alabileceğinizi (aktüer hesabınızı),

★%25’den fazla anlaşmaların yasal olmadığını,

★Eğer tazminat aldıysanız, noksan olup olmadığını
biliyor musunuz?

Türkiye’nin heryerinde hasar danışmanlık ve trafik kazası danışmanlık, bedeni hasar danışmanlık ile ilgili mağduriyetinizi gidermek için 7/24 ekibimize ulaşabilirsiniz. Hasar Danışmanlık Milas olarak her zaman yanınızda olacağız.

Ölümlü Trafik Kazaları Tazminatı

Ölen kişinin desteğinden yoksun duruma düşen kişilerin destekten yoksun kalma tazminatı adı altında talep edecekleri tazminat türüdür.

Trafik Kazası Sakatlık Tazminatları

Yaralanmalı trafik kazalarında kazaya uğrayan şahıs zararlarını kazada kusuru bulunan insanın sigortasından yada kurumlardan talep edebilir.

İş Kazası Tazminatı

Sigortalı çalışanın iş yerinde uğramış olduğu ve bu durum sonrasında iş gücü kaybı yaşamış olduğu, yaralanma benzer biçimde durumların yaşanmasına sebep olan vakadır. İş kazası tazminatı hasar danışmanlık milas firması olan Elithya Group sizlere ücretsiz destek sağlamaktadır.

ReferansMaluliyet Artış Tazminatı

Maluliyet oranında bir artış olduğu takdirde maluliyet artışına dayanarak  tekrardan maddi-manevi tazminat talebinde bulunmak mümkündür.

Elithya Yönetim Trafik Kazası Danışmanlık, 2010 yılından bu yana Trafik Kazaları, Tren Kazaları, Uçak Kazaları, İş Kazaları sonucunda meydana gelen maddi ve tinsel mağduriyetin minimuma indirmek için etkinlik gösteren bir danışmanlık şirketidir. Bedeni Hasar Yönetimi ve Danışmanlık alanında etkinlik göstermektedir.

Ülkemizde eksikliği büyük seviyede hissedilen sigorta kapsamındaki kazalarda kaza mağdurlarını bilinçlendirme ve hak talep etme noktasında danışmanlık görevini üstlenmiştir. Kaza sonrasında ölüm, sürekli sakatlık ve yaralanmalarda maddi tazminat haklarınızı inceleyip poliçedeki teminatlar doğrultusunda almanız ihtiyaç duyulan tazminatı sorunsuz olarak çözen, sonuçlandırana kadar hiçbir ücret talep etmeyen bir danışmanlık şirketidir.

Eskişehir Hasar Danışmanlık, meydana gelen bir kaza sonucunda doğabilecek her türlü tazminat haklarını en kısa sürede hak sahiplerine ulaştırmaktadır ve mağduriyetini minimuma indirmektedir. Hasar tasfiyesi işlemlerini Tüm Sigorta Şirketleri, Türkiye Motorlu Taşıtlar Bürosu, Karayolları Güvence Sigortası nezdinde yürütmektedir.

Sivrihisar Hasar Danışmanlık
Sivrihisar Bedeni Hasar Danışmanlık
Hasar Danışmanlık Milas

Elithya Yönetim ve Danışmanlık, sigorta konusunu oluşturan her türlü hasar halinde Sigorta Şirketleri’ne ve hasar dosyasının öteki taraflarına danışmanlık ve operasyon sürecinde inovatif hizmetler sunan, taraflar için hasar süreçlerinin her anında sürecin hızlandırılmasında dış kaynaklı destek hizmeti sunan ve tamamen mevzusunda uzman ustalaşmış personel ekibini bünyesinde barındıran bir şirkettir.

Bizimle kontakt kurabilmek için burayı tıklayınız. İnstagram’da bizi kovuşturmak için burayı tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button