In: Genel0

Eskişehir Odunpazarı Hasar Danışmanlık

Eskişehir Odunpazarı Hasar Danışmanlık alanında faaliyet gösteren Elithya Group, Türkiye’nin herhangi bir yerinde siz veya yakınlarınızda meydana gelen bedeni hasarlı trafik kazalarında trafik sigortaları ve güvence kurumlarından tazminat alabileceğinizi, üstelik tüm süreç sonlandırılana kadar hiç bir ücret talep etmeden danışmanlık yaptığımızı biliyor muydunuz ?

Trafik Kazası Danışmanlık
Trafik Kazası Danışmanlık Elithya Group

Eskişehir Odunpazarı Hasar Danışmanlık

★Kazaya bağlı özürlülük ölçütünün ne kadar olduğunu,

★Ne kadar tazminat alabileceğinizi (aktüer hesabınızı),

★%25’den fazla anlaşmaların yasal olmadığını,

★Eğer tazminat aldıysanız, eksik olup olmadığını
biliyor musunuz?

Türkiye’nin neresinde olursanız olun hasar danışmanlık ve trafik kazası danışmanlık, bedeni hasar danışmanlık ile ilgili mağduriyetinizi gidermek için 7/24 ekibimize ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Ölümlü Trafik Kazası Tazminatı

Ölenin desteğinden mahrum kalan kişilerin destekten yoksun kalma tazminatı adı altında talep edecekleri tazminat türüdür.

Eskişehir Trafik Kazası Sakatlık Tazminatı

Yaralanmalı trafik kazalarında kazaya uğrayan kişi zararlarını kazada kusuru bulunan kişinin sigortasından veya kurumlardan talep edebilir.

Eskişehir İş Kazası Tazminatı

Sigortalı çalışanın iş yerinde uğradığı ve bu durum sonrasında iş gücü kaybı yaşadığı, yaralanma gibi durumların yaşanmasına sebep olan olaydır.
Odunpazarı Hasar Danışmanlık
Odunpazarı Trafik Hasar Danışmanlık

Eskişehir Maluliyet Artış Tazminatı

Maluliyet oranında bir artış olduğu takdirde maluliyet artışına dayanarak  yeniden maddi-manevi tazminat talebinde bulunmak mümkündür.

Elithya Yönetim Trafik Kazası Danışmanlık, 2010 yılından bu yana Trafik Kazaları, Tren Kazaları, Uçak Kazaları, İş Kazaları sonucunda meydana gelen maddi ve manevi mağduriyetin minimuma indirmek için faaliyet gösteren bir danışmanlık şirketidir. Bedeni Hasar Yönetimi ve Danışmanlık alanında faaliyet göstermektedir. Ülkemizde eksikliği büyük ölçüde hissedilen sigorta kapsamındaki kazalarda kaza mağdurlarını bilinçlendirme ve hak talep etme noktasında danışmanlık görevini üstlenmiştir. Kaza sonrasında ölüm, daimi sakatlık ve yaralanmalarda maddi tazminat haklarınızı inceleyip poliçedeki teminatlar doğrultusunda almanız gereken tazminatı sorunsuz olarak çözen, sonuçlandırana kadar hiçbir ücret talep etmeyen bir danışmanlık şirketidir.

Eskişehir Odunpazarı Hasar Danışmanlık, meydana gelen bir kaza sonucunda doğabilecek her türlü tazminat haklarını en kısa sürede hak sahiplerine ulaştırmaktadır ve mağduriyetini minimuma indirmektedir. Hasar tasfiyesi işlemlerini Tüm Sigorta Şirketleri, Türkiye Motorlu Taşıtlar Bürosu, Karayolları Güvence Sigortası nezdinde yürütmektedir.

Hasar Danışmanlık Eskişehir
Hasar Danışmanlık Eskişehir Elithya Group
Eskişehir Odunpazarı Hasar Danışmanlık

Elithya Yönetim ve Danışmanlık, sigorta konusunu oluşturan her türlü hasar halinde Sigorta Şirketleri’ne ve hasar dosyasının diğer taraflarına danışmanlık ve operasyon sürecinde inovatif hizmetler sunan, taraflar için hasar süreçlerinin her anında sürecin hızlandırılmasında dış kaynaklı destek hizmeti sunan ve tamamen konusunda uzman profesyonel personel kadrosunu bünyesinde barındıran bir şirkettir.

Bizimle iletişim kurabilmek için burayı tıklayınız. Instagram’da bizi takip etmek için burayı tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button